Náš příběh

Náš rodinný příběh začal psát můj děda, když si zařídil živnost holič - kadeřník a začal podnikat v roce 1936 ve stejných prostorách jako dnes my, kterými prošlo dozajista spoustu zákazníků a zákaznic, tak jako nyní prochází naším obchodem.
 

Po nuceném ukončení činnosti v době kdy politické prostředí živnostníkům nepřálo, začali můj otec s mojí matkou podnikat a navázali tak na přetrženou nit tím, že v roce 1991 otevřeli obchod s hračkami. V té době se v sortimentu obchodu kvůli útlumu české výroby začaly hodně prosazovat hračky hlavně z Číny. Česká výroba se ale pomalu postupně navracela zpět. V roce 2008 jsem po odchodu do důchodu mých rodičů převzal tento obchod, do našeho sortimentu se snažíme opět navracet českou výrobu i sortiment zahraničních výrobců z EU.
 

V roce 2011 jsme zprovoznili internetový obchod www.peknyobchod.cz a v tomto internetovém obchodě nabízíme zákazníkům zajímavé, nejen zahraniční, ale i české tradiční hračky pro děti všech věkových kategorií a včelařské potřeby.

 

Pokud nás podporujete tím, že chodíte nakupovat k nám do obchodu, nebo na náš e-shop, vřele děkujeme.

 

Pokud by jste rádi podpořili nezavislý rodinný obchod, navštivte naši prodejnu, nebo náš e-shop.

 

Pro naše zákazníky kamenného obchodu, vystavujeme zákaznické karty, na e-shopu se můžete registrovat, čímž se zařadíte mezi naše zákazníky využívající bonus program.

 

Děkujeme za přečtení našeho příběhu.

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).